89Artemisbet Yeni Giriş

89Artemisbet Yeni Giriş Adresi 89 Artemisbet Oldu

89Artemisbet yeni giriş adresi 89 Artemisbet oldu. Sitenin adresi son dönemde çok sık şekilde engelleniyor. Neredeyse iki günde bir adres değiştiriliyor. Daha iki gün önce sizin için en son adres bilgilerini paylaşmıştık. Fakat bugün bir kere daha sitenin adresi engellendi. Hemen yeni bilgilerle ilgili linklere yer veriyoruz. Böylece 89Artemisbet giriş işlemlerinde sorunsuz bir şekilde siteye erişim sağlayabileceksiniz.

90Artemisbet Yeni Giriş Adresi 90 Artemisbet Olacak

Bugün itibariyle en son haber bilgilerimizin içerisinde sitenin değişmiş olan adres ile ilgili detayları verdik. Ancak site adresini bir kere daha değiştirecek. Çünkü adres engellemeleri durmuyor. Bu sefer 90Artemisbet yeni giriş adresi 90 Artemisbet olacaktır. Fakat Artemisbet giriş işlemleri ile ilgili sorun yaşamamanız için sayfalarımızı mutlaka sık kullanılanlar sekmesine ekleyin. 90Artemisbet giriş için de biz burada olacağız.

Artemisbet Üyelik İptali Neden Yapılır?

Artemisbet üyelik iptali iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunlardan birincisinde üye kendi isteği ile birlikte üyeliğini iptal etmek istemektedir. Artemisbet hesap kapatma işlemleri diye de nitelendirilmekte olan uygulamalar tüm üyelerin kanuni olan haklarıdır. Genel kurallar ve şartlar kısmını okuyup onayladığınızda zaten bu detaylar ile ilgili tüm konulara hakim olmanız gerekmektedir. Hesabınızı kapatmak istiyorsanız mutlaka Artemisbet canlı destek birimi ile iletişime geçip hesap kapatma gerekçenizi sunmanız istenecektir. Tüm detaylara beraber neden hesabınızı kapatınız belirttiğiniz değer şikayet konuları söz konusuysa Artemisbet müşteri hizmetleri servisi sizi ikna etmeye çalışacaktır. Hesabımızı kapatma gerekçeniz sizden kaynaklanıyorsa 48 saat içerisinde hesabınız kalıcı olarak silinmektedir. Bu gibi durumlarda bakiyenizde bulunmakta olan paralar size gönderim ücreti düşülerek iade edilecektir. Önce hesabınızda bulunan bütün promosyonlar silinecektir. Bu sebeple bonuslarınızı çekebilirsiniz. 2. Olan hesap kapatma işlemi site tarafından gerçekleştiriliyor. Artemisbet hesabımı kapattı şeklinde gelen mailler bu uygulamanın neticesinde ortaya çıkmaktadır. Site yönetimi gereksiz yere kimsenin hesabını kapatmıyor, çoğu zaman ikinci bir üyeliğin bulunması aynı ip adresi üstünden birden fazla girişinin sağlanması aynı anda aynı masaya farklı isimlerle beraber aynı üyelerin oturması manipülasyon kabul ediliyor ve hesaplar kapatılıyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*